Харків'янам представили фотовиставку досягнень Китаю
24 серпня 2019 14:32 Міжнародне співробітництво
Харків'янам представили фотовиставку досягнень Китаю Фотовиставка «Досягнення 70-ти років з дня заснування Китайської Народної Республіки» відкрилася сьогодні, 24 серпня, у колонній залі Харківського національного університету ім. Каразіна.

У церемонії відкриття взяли участь заступник міського голови - керуючий справами виконавчого комітету Тетяна Чечетова-Терашвілі, радник Посольства Китаю в Україні Дін Цзянвей, ректор Харківського національного університету ім. Каразіна Віль Бакіров, представники міської ради та китайської діаспори в Україні.

Тетяна Чечетова-Терашвілі підкреслила, що сьогоднішня виставка буде не тільки корисною та інформативною для жителів міста, а й покладе початок новому етапу розвитку відносин з китайськими партнерами.

«Я впевнена, що цей захід дасть новий стимул нашим взаєминам і дозволить сформувати стратегічні перспективи на майбутнє, завдяки яким ми будемо разом досягати значних результатів і реалізовувати нові великі проекти», - зазначила вона.

Експозиція налічує понад 130 фотографій, які представлені у трьох блоках: історичні дати, співпраця КНР і досягнуті на сьогодні успіхи. Кожен блок оповідає про важливі події в житті держави за минулі 70 років - від моменту проголошення народної республіки і перших реформ до становлення держави на міжнародній арені.

«Сподіваюся, що виставка дозволить харків'янам більш правдиво, об'ємно і всебічно ознайомитися з розвитком Китаю і його історією. Приємно усвідомлювати, що сьогодні дружба між нашими державами продовжує зміцнюватися. І саме Харків, який встановив побратимські стосунки з двома нашими містами - Цзинанем і Тяньцзінем - став успішним прикладом стимуляції співробітництва на локальному рівні між Китаєм і Україною», - підкреслив радник посольства.

Організатор виставки - Посольство КНР в Україні та Харківська міська рада за підтримки Асоціації китайської діаспори в Україні та ХНУ ім. Каразіна.

Довідка. Заснування КНР було проголошене 1 жовтня 1949 року під час мітингу на площі Тяньаньмень у Пекіні. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини