Харків'янам, чиї квартири постраждали від обстрілів, не нараховуватимуть квартплату
29 липня 2022 13:30 ЖКГ
Харків'янам, чиї квартири постраждали від обстрілів, не нараховуватимуть квартплату Харків'янам, чиї будинки чи квартири постраждали від бойових дій російського агресора, КП «Жилкомсервіс» проводить перерахунок за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

За дорученням Харківського міського голови Ігоря Терехова, підприємство припиняє нарахування мешканцям будинків, конструктивні елементи яких постраждали за п'ять місяців війни.

Як повідомив директор КП «Жилкомсервіс» Геннадій Мальований, цього місяця співробітники підприємства рознесли перші квитанції за червень, проте вже після цього багато квартир та будинків отримали пошкодження внаслідок безперервних обстрілів.

«Постійні військові дії та законодавчо передбачений механізм розрахунку вартості послуг призводять до того, що оперативно врахувати припинення експлуатації конкретного будинку не завжди є можливим. Водночас КП «Жилкомсервіс» обов'язково проводить перерахунки», - зазначив директор підприємства.

Для проведення перерахунку власник квартири може звернутися за багатоканальним телефоном: 760-72-22, а також надіслати письмове звернення або заповнити форму на сайті: https://zhks.kharkov.ua.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини