Харків'ян запрошують взяти участь у всеукраїнській Євровікторині
18 січня 2018 11:21 Культура
Харків'ян запрошують взяти участь у всеукраїнській Євровікторині Четверта всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва Європейського Союзу в Україні стартувала 12 січня.

Учасники Євровікторини зможуть перевірити свої знання про Європу, а також виграти сувеніри від Представництва ЄС: флешки, футболки, кепки тощо.

Пройти онлайн-вікторину можна на сайті «Євроквіз». Цього року вікторина проходитиме у п'ять етапів - з січня по квітень 2018 року. Організатори проекту підготували дві категорії питань за віковими групами: для учасників до 14 років і гравців старшого віку.

Так, учасникам вікторини необхідно пройти п'ять раундів: гравцям до 14 років потрібно відповісти на 75 питань, учасникам старшої вікової групи - на 100. Всі, хто пройдуть вікторину до кінця, - отримають електронний сертифікат про участь в Євровікторині і зможуть дізнатися нові факти про ЄС.

Гравці, які наберуть найбільшу кількість балів, зможуть обміняти їх на сувеніри від Представництва ЄС, а 100 кращих учасників в кожній категорії отримають спеціальні подарунки.

Зазначимо, Євровікторина проходить у рамках проекту «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС», який є ініціативою і фінансується Представництвом ЄС в Україні. Виконавцем проекту виступає ГО «Фонд «Відкрите суспільство».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини