Харків'ян запрошують взяти участь у конкурсі «Молода людина року»
20 лютого 2019 17:02 Культура
Харків'ян запрошують взяти участь у конкурсі «Молода людина року» Прийом заявок на участь у щорічному міському конкурсі «Молода людина року» розпочнеться 1 березня.

Про це сьогодні, 20 лютого, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

За його словами, заявку на участь у конкурсі можна подати до 30 квітня. Районний етап конкурсу пройде з 1 березня по 31 травня. До 31 травня робоча група сформує список кандидатів, які вийдуть у другий, міський етап змагання. Підведення підсумків конкурсу відбудеться у вересні.

Цього року конкурс «Молода людина року» проходитиме в десяти номінаціях: «Учні загальноосвітніх навчальних закладів», «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації», «Студент вищого навчального закладу III рівнів акредитації», «Учні професійно-технічних навчальних закладів», «Наукова діяльність», «Фізична культура і спорт», «Культура і мистецтво», «Діяльність у невиробничій сфері», «Громадська діяльність» та «Діяльність у сфері виробництва, підприємництва».

Конкурсні заявки з пакетом документів подаються в районні комітети у справах сім'ї, молоді та спорту.

Нагадаємо, на підставі рішення експертних рад в кожній номінації визначаються один переможець і два лауреати. Переможці міського етапу конкурсу нагороджуються грошовими преміями.

Довідка. Конкурс «Молода людина року» був заснований в 2001 році. За 18 років існування в конкурсі взяло участь понад 6 тис. осіб. Мета конкурсу - підтримка обдарованої і талановитої молоді, її досягнень у різних сферах наукового, виробничого, суспільного та культурного життя.

Друкувати
Останні новини