Харків'ян запрошують відвідати Будинок вчених і Музей Олексія Бекетова
17 вересня 2019 10:47 Міжнародне співробітництво
Харків'ян запрошують відвідати Будинок вчених і Музей Олексія Бекетова Акція «Дні європейської спадщини», в рамках якої для харків'ян проведуть різні цікаві екскурсії, відбудеться 21 вересня в Харкові.

Як зазначили організатори, цього року для екскурсій обрані об'єкти, орієнтовані на ознайомлення харків'ян з архітектурною спадщиною Олексія Бекетова, який побудував понад 40 будівель, половина з яких визнана архітектурними шедеврами в стилі класичної архітектурної школи і модерну.

В рамках «Днів європейської спадщини» жителів міста запрошують відвідати Будинок вчених, Харківську державну наукову бібліотеку ім. В.Г. Короленка і Музей О. Бекетова.

Розклад екскурсій:
10:00 - 11:00 - Будинок вчених (вул. Жінок-Мироносиць, 10);
11:30 - 12:30 - Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка (пров. Короленка, 18);
13:00 - 14:00 - Музей О.М. Бекетова при Харківському національному університеті міського господарства (вул. Маршала Бажанова, 17).

Зареєструватися на екскурсії можна тут.

Організатор заходу - Департамент міжнародного співробітництва.

Зазначимо, що цього року Харків вже вп'яте приєднається до міжнародної акції, яка проходить з 1991 року під егідою Ради Європи. Заходи за моделлю «відкритих дверей» традиційно проходять у вихідні дні і передбачають можливість ознайомлення жителів міста з визначними пам'ятками, які в звичайні дні мало доступні для відвідування широкою публікою.

Друкувати
Останні новини