Харків'ян запрошують на виставку японської графіки
01 грудня 2017 11:21 Культура
Харків'ян запрошують на виставку японської графіки Перша в Україні виставка колекції друкованої японської графіки кінця ХХ століття з фондів Асоціації дизайнерів-графіків «4-й БЛОК» пройде з 5 по 14 грудня у Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр».

Асоціація дизайнерів-графіків «4-й БЛОК» представляє проект «Японія-Україна: художні та дизайнерські діалоги» в рамках Року Японії в Україні та з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між країнами.

В експозиції буде представлено близько 100 робіт японських художників, чиї твори неодноразово відзначалися вищими нагородами престижних міжнародних конкурсів графіки і зберігаються в колекціях таких музеїв, як Нью-Йоркський музей сучасного мистецтва, Британський музей, Токійський національний музей та ін.

Також в рамках проекту «Японія-Україна: художні та дизайнерські діалоги» пройдуть відкриті лекції, майстер-класи, творчі зустрічі, екскурсії та перформанси.

Відкриття виставки відбудеться 5 грудня (початок - о 18:00) за адресою: пл. Свободи, 4 (ЦСМ «ЄрміловЦентр», головний корпус ХНУ імені В. Н. Каразіна, вхід з боку Клочківського узвозу).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини