Харків'ян запрошують на Велодень
10 квітня 2019 15:06 Спорт
Харків'ян запрошують на Велодень «Велодень-2019» відбудеться 19 травня у Харкові.

Як повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, слоган заходу цього року - «Ну шо, покатаємо?!».

О 10:00 на пл. Свободи почнеться традиційний флеш-моб учасників. Старт велопробігу буде дано об 11:00, і велоколона парадом проїде по пр. Науки.

В рамках заїзду буде визначена наймасовіша команда велосипедистів. Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно подати попередню заявку з зазначенням очікуваної кількості учасників та одягнутися в однакову форму. Переможців визначать після велогонки - на пл. Свободи їм вручать приз від організаторів та партнерів заходу.

Крім флеш-мобу і велопараду, всі бажаючі зможуть взяти участь у розіграші призів, погуляти по ярмарку і підкріпитися на фуд-корті. Для дітей організують ігрову і вело-зони.

«Родзинка «Велодня-2019» - фестиваль райдер-культур «Компліт». Це змагання, які пройдуть у спеціально створеному на площі скейт-парку. У турнірі візьмуть участь спортсмени на BMX, самокатах, роликах і скейтах», - повідомили організатори.

Зазначимо, що Велодень - це масштабний соціально-спортивний проект, який проходить у Харкові з 2006 року, популяризує здоровий спосіб життя і пропагує безпеку та взаємоповагу до всіх учасників дорожнього руху. Традиційно харківський «Велодень» збирає понад 10 тис. велосипедистів.

Друкувати
Останні новини