Харків'ян запрошують на театрально-дизайнерський фестиваль «Живи!»
21 серпня 2018 11:54 Культура
Харків'ян запрошують на театрально-дизайнерський фестиваль «Живи!» IX Міжнародний театрально-дизайнерський фестиваль «Живи!» пройде з 22 по 27 серпня в Харкові.

За словами організаторів, в рамках фестивалю пройде понад 30 вистав незалежних театрів на різних майданчиках міста, зокрема, у Будинку актора, АРТерії ДК, Обласному палаці дитячої та юнацької творчості, Міському центрі культури (ДК «Металіст»), у Палаці студентів юридичного університету.

Учасників фестивалю чекає лекційна програма, майстер-класи, форум Гільдії незалежних театрів, а також міжнародна виставка плакатів «SHUT UP! Голос демократії в небезпеці». На виставці буде представлено 100 робіт з 26 країн світу. Відкриття відбудеться 22 серпня (початок - о 15:00) у фойє Харківського національного театру опери та балету ім. Лисенка.

Після відкриття виставки та виступу групи «Урбаністан» організатори фестивалю запрошують усіх бажаючих приєднатися до театралізованої екскурсії, яка завершиться в Палаці студентів юруніверсітета, де фестиваль відкриє мюзикл «Ти - особливий».

26 серпня у Схід-OPERA (ХНАТОБ) відбудуться фінал харківської частини фестивалю, презентація робіт дизайнерів, а наступного дня учасники вирушать до Шарівки, де пройде соціально-культурний проект за участю молоді Шаровки про те, як виглядає Україна в соцмережах на Заході, відбудеться презентація результатів дизайнерського Хакатона, який недавно там завершився, пройдуть виступи харківських музикантів, відеомепінг.

З повною програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

Зазначимо, що Міжнародний театрально-дизайнерський фестиваль «Живи!» з 2007 року щорічно стартував в Харкові і продовжувався в Криму, але з 2014 року зустрічі творчих колективів припинилися через анексію півострова. Цього року організатори фестивалю взяли участь у міському конкурсі інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів і, здобувши перемогу, отримали фінансову підтримку на відновлення проекту. Захід пройде за підтримки Харківської міської ради.

«Харків дуже багатогранний і багатий талантами в різних сферах. Один з таких напрямків - це театральне мистецтво, і фестиваль «Живи!» - проект яскравий і унікальний у своєму роді, з сильною соціальною складовою. Його сьогоднішнє відродження актуально не тільки для поціновувачів театру, а й для всіх харків'ян. А наше завдання - надавати підтримку проектам в різних сферах, розвивати і підтримувати всі напрями», - зазначила начальник Управління інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів міської ради Вікторія Грецька-Миргородська.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини