Харків'ян запрошують на професійні майстер-класи для всієї родини
23 липня 2018 14:17 Суспільство
Харків'ян запрошують на професійні майстер-класи для всієї родини Професійні майстер-класи в рамках проекту «Сімейні цінності - фундамент суспільства майбутнього» пройдуть 24 липня для харківських сімей.

За словами організаторів, мета заходу - об'єднати сім'ї, відродити сімейні традиції, а також створити умови для розкриття професійного потенціалу дітей.

Професійні майстер-класи проведуть з кухарської справи, в'язання, металообробки і будівництва. Всі учасники зможуть вибрати найбільш цікавий для себе напрямок діяльності і разом з дітьми випікати печиво, обробляти металеві деталі, наносити рідкі шпалери з використанням трафарету, в'язати ляльки-мотанки.

Крім того, на відвідувачів заходу чекають пізнавальні ігри та квести. Всі бажаючі зможуть пройти тестування і визначити свої професійні здібності. Малюків розважатиме аніматор. На завершення заходу всіх учасників пригостять кулішем. Участь у заході - безкоштовна.

Місце проведення: Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (місто Дергачі, вул. Наукова, 1).

Збір бажаючих взяти участь у заході - о 10:00 біля ст. м. «Перемога», звідки безкоштовно від'їжджатиме автобус (номерний знак АХ 44 20 ЕТ).

Початок - о 11:00.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за тел.: 757-52-72 (для преси) і 728-16-23 (для бажаючих взяти участь у майстер-класах).

Організатор заходу - Харківської центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за підтримки Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини