Харків'ян запрошують на онлайн зустріч з Генконсулом Польщі та Секретарем Посольства Ізраїль
29 квітня 2020 17:33 Міжнародне співробітництво
Харків'ян запрошують на онлайн зустріч з Генконсулом Польщі та Секретарем Посольства Ізраїль Черговий етап проєкту «International Open Doors» відбуться у четвер, 30 квітня.

Як повідомили організатори, на цей раз двері консульств, міжнародних організацій та культурних центрів відкриються онлайн.

В онлайн-зустрічі візьмуть участь Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Януш Яблонський та Другий секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні, Голова представництва «Натів» у Харкові Марк Гольдман.

Теми для обговорення - життєвий шлях дипломата, структура консульства та повноваження консула, а також - чим Генеральне консульство відрізняється від Почесного консульства або Посольства.

Початок - о 13:00.

Для того щоб взяти учать у конференції, потрібно  заповнити форму реєстрації. Посилання на вебінар прийде на електронну пошту в день заходу.

Організатори - Департамент міжнародного співробітництва спільно з Комісією з питань розвитку міжнародного співробітництва та туризму Молодіжної ради при Харківскому міському голові. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини