Харків'ян запрошують на Ніч архітектури
11 грудня 2018 11:43 Культура
Харків'ян запрошують на Ніч архітектури Ніч відкритих дверей відбудеться 14 грудня у Харківській школі архітектури (вул. Конторська, 5).

До участі в заході запрошуються всі бажаючі, кому цікава творчість і розвиток сучасної архітектури.

За словами організаторів, в такому форматі день відкритих дверей пройде вперше - на гостей чекають пізнавальні лекції, цікаві воркшопи, майстер-класи та можливість поспілкуватися в неформальній обстановці з практикуючими архітекторами.

Так, всі бажаючі зможуть відвідати воркшопи з малювання - урбан-скетчінга, спробувати попрацювати з деревом, зайнятися макетуванням або створенням віртуальної реальності. Також усіх, хто хоче випробувати свої сили в якості архітектора, запрошують на майстер-клас з проектування «Чудо для всіх», який почнеться о 18:00.

На заході відомий український архітектор і засновник Харківської школи архітектури Олег Дроздов прочитає лекцію «Як побудувати успішне архітектурне бюро в Україні» і розповість учасникам заходу про досягнення харківських архітекторів. Початок лекціїї - о 19:00.

«Важливо, щоб люди, які живуть у Харкові, знали про тенденції світової архітектури і міркували над тим, яким вони хочуть бачити своє рідне місто. Місто створюють люди, тому тільки залучаючи городян ми зможемо вибудувати конструктивний діалог і зрозуміти, яке місто потрібно будувати. Наприклад, до публічної програмі Школи ми залучаємо іноземних фахівців, адже досвід інших країн важливий і для нашого контексту», - зазначив Олег Дроздов.

Міжнародним досвідом створення архітектурних об'єктів на Ночі відкритих дверей з гостями поділиться експерт з Литви Ігнас Уогінтас: він розповість про проекти та досвід архітектурного бюро «DO ARCHITECTS». Початок - 20:00.

Також в рамках заходу працюватиме виставка «Освіта в ХША: переваги та можливості».

Вхід на Ніч архітектури - вільний.

З повною програмою заходів в рамках Ночі архітектури можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини