Харків'ян запрошують на фотовиставку, присвячену падінню Берлінського муру
22 жовтня 2019 10:19 Культура
Харків'ян запрошують на фотовиставку, присвячену падінню Берлінського муру Фотопроєкт «Німецько-німецький кордон», присвячений 30-річчю падіння Берлінського муру, відкриється у Харківській муніципальній галереї (вул. Чернишевська, 15).

За словами організаторів, на виставці будуть представлені світлини німецького фотографа Юргена Ріттера, зроблені на кордоні розділеної Німеччини біля Берлінського муру в 80-х роках і після возз'єднання країни. Парні фотографії автора зберігають пам'ять про розділену Німеччину і показують, що змінилося на німецько-німецькому кордоні з моменту падіння Берлінського муру. На думку «фотографа кордону», як сам себе називає автор, ці фото-порівняння є «свідченнями часу» і показують, що «зрослося те, що і повинно було бути єдиним».

«Юрген Ріттер знімав колишній кордон між двома частинами Німеччини і Берлінський мур з 1980 по 1989 рік, а після возз'єднання в своїх фотографіях документував природні і архітектурні зміни уздовж колишнього внутрішнього кордону від Східного моря до Баварії. Фотографії зроблені у 80-і роки і в даний час з одного і того ж місця. Це прекрасні ілюстрації перетворення колишніх прикордонних територій», - зазначили в галереї.

Презентація проєкту за участю автора - 25 жовтня (початок - о 17:00).Виставка експонуватиметься до 5 листопада. 

Фотопроєкт організований культурно-просвітницьким центром «Будинок Нюрнберга» за підтримки Інституту ім. Ґете в Україні і проходить у рамках проведення Тижнів Німеччини в Україні.

Також в художній галереї сьогодні, 22 жовтня, в АРТ-підвалі відбудеться презентація молодіжного українсько-австрійського проекту «I Do Not Feel Free to Do What I Want» («Я не відчуваю свободи робити те, що хочу»). Початок - о 18:00. Виставка відбудеться з 23 жовтня по 9 листопада.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини