У Харкові стартував дитячий арт-фестиваль
03 червня 2019 14:32 Культура
У Харкові стартував дитячий арт-фестиваль Фестиваль розмаїття мрій і культурного просвітництва «Дитяча площАРТка#5» проходить з 3 по 7 червня у Центрі гендерної культури.

За словами організаторів, мета фестивалю - привернути увагу до проблем, з якими стикаються діти. Фестиваль «Дитяча площАРТка#5» - це запрошення до суспільного діалогу про важливі цінності.

Для участі в заходах запрошуються діти та батьки, школярі та вчителі, студенти та волонтери. У програмі фестивалю - близько 15 заходів для малюків, школярів і дорослих. Зокрема, відбудеться виставка лабораторії неакадемічної творчості «Я бувають різні» - в експозиції будуть представлені роботи учнів з різних шкіл міста, підготовлені під час занять «Креативна журналістика» та на різних заходах. Протягом фестивалю всі бажаючі зможуть додати свої роботи до виставки. Крім того, на учасників фестивалю чекають екскурсії-квести по Музею жіночої та гендерної історії і танцювальний флешмоб від проекту «Total Answer Dance». 

З повною програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

Місце проведення - Центр гендерної культури (пр. Московський, 124-а). Вхід на всі події - вільний.

Більш детальну інформацію можна отримати у координаторів за тел.: (050) 91-00-661 та (098) 20-55-087.

Зазначимо, медіаплатформа «Дитяча площАРТка» реалізує свої проекти в Харкові з 2012 року і розвивається як підрозділ у проекті ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок і молоді». Завдання медіаплатформи - створення просторів рівних можливостей як комунікаційних майданчиків для відкриттів, презентацій, реалізації соціальних проектів в форматі вільної творчості дітей та дорослих.

Друкувати
Останні новини