Харків’ян запрошують долучитися до боротьби з розповсюдженням наркотиків
11 листопада 2019 17:29 Суспільство
Харків’ян запрошують долучитися до боротьби з розповсюдженням наркотиків Пресконференція «Громадськість проти наркотиків» за участю заступника Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлани Горбунової-Рубан відбулася сьогодні, 11 листопада.

Як зазначила віце-мер, команда Харківської міськради разом із громадськими організаціями поставила перед собою завдання значно скоротити обсяги поширення наркотичних речовин серед жителів міста. Для цього за дорученням міського голови Геннадія Кернеса у міськраді була створена Координаційна рада з питань боротьби з наркоманією, до якої увійшли всі причетні до цієї проблеми фахівці, в тому числі чиновники, медики, представники громадських організацій тощо.

Також Світлана Горбунова-Рубан нагадала, що у Харкові ухвалена програма з протидії поширенню наркотиків «Чисте місто», головна мета якої - інформування населення про шкоду наркотиків і залучення харків'ян до боротьби з цим явищем. Так, у рамках програми 25 жовтня у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого відбулася зустріч Геннадія Кернеса і представників координаційної ради з батьками, на якій були порушені проблеми поширення наркотиків серед школярів та підлітків.

«Батьки нас почули, і від них вже надійшли пропозиції, які ми сьогодні готові реалізовувати. Ми плануємо провести ще один загальноміський захід у такому ж форматі, але вже зі студентами. Треба зібрати найбільш активних представників студентських колективів, щоб вони стали провідниками тієї інформації, яку ми хочемо донести до суспільства», - підкреслила віце-мер.

Також Світлана Горбунова-Рубан закликала усіх небайдужих харків'ян до співпраці в боротьбі з наркоманією.

«Ми завжди раді тим, хто приходить зі своїми пропозиціями і бажанням щось зробити. Наше завдання сьогодні - налагодити з людьми такі відносини, коли вони почнуть нас слухати і чути те, що ми будемо їм говорити, дивитися і читати те, що ми будемо їм показувати через засоби масової інформації, аби вони хотіли протистояти цій біді. Якщо люди не почнуть протестувати проти наркотиків, ми не зможемо одні нічого зробити, тому запрошую усіх до співпраці», - підкреслила віце-мер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини