Харків'ян запрошують до Художнього музею на січневі виставки з аудіогідами
24 грудня 2019 12:57 Культура
Харків'ян запрошують до Художнього музею на січневі виставки з аудіогідами Низка постійних експозицій і виставок з безкоштовними аудіогідами або супроводом екскурсовода пройдуть у січні в Харківському художньому музеї (вул. Жінок-Мироносиць, 11).

Харків'яни можу відвідати фотопроєкт харківського фотографа Володимира Оглобліна «Краса, написана світлом», яка відкриється 10 січня. В рамках проєкту будуть представлені фотографії ХІХ - поч. ХХ ст. з колекції Володимира Оглобліна.

«Історичний жіночий портрет, показаний на виставці, має не тільки безперечну художню цінність, але і є джерелом краєзнавчого і загальноісторичного характеру. Портретні фотографії жінок того часу мають особливий шарм - красиві наряди, модні зачіски і капелюшки, особливий антураж другого плану - все це несе на собі відбиток епохи», - зазначили в музеї.

В рамках музейного проєкту «Незабуті імена земляків» відбудеться виставка, присвячена 110-річчю від дня народження харківського художника Сергія Луньова - «Сергій Луньов. Акварельний живопис». В експозиції будуть представлені роботи майстра, що зберігається в Художньому музеї і сім'ї художника.

Також відвідувачі зможуть познайомитися з європейським мистецтвом різних епох, в тому числі творчістю майстрів Італії та Нідерландів XV-XIХ століть, а також роботами художників-модерністів ХХ століття та ін.

Крім того, в музеї пройде виставка творів з колекції Лариси Григорович (відкриється 16 січня), на якій представлені українські народні жіночі костюми Полтавщини з приватного зібрання, а також декоративна кераміка і живопис з фондів Харківського художнього музею.

Зазначимо, музей пропонує відвідувачам скористатися безкоштовними аудіогідами (можна слухати з власного смартфона) або замовити екскурсію з екскурсоводом.

Більш детальну інформацію про виставки можна дізнатися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини