Харків'ян запрошують до філармонії на закриття сезону
22 червня 2018 11:44 Культура
Харків'ян запрошують до філармонії на закриття сезону Прем'єра симфонічної поеми «Прометей» композитора Олександра Скрябіна завершить 89-й сезон у Харківській філармонії.

Концерт відбудеться 5 липня. Як повідомили у філармонії, симфонічна поема «Прометей» («Поема вогню») прозвучить у супроводі світлової партитури - така була задумка її автора.

«Олександр Скрябін мав «кольоровий» слух, тобто бачив ноти в кольорі, і прописав у симфонічній поемі «Прометей» партію світла поряд з інструментальними партіями. Перше в історії людства авторський твір з використанням світломузики буде відтворено 5 липня на закритті сезону», - зазначили в філармонії.

Напередодні, 4 липня, відбудеться концерт, який завершить сезон органної музики.

Також харків'ян і гостей міста перед закриттям сезону чекають ще два концерти симфонічної музики. Так, 24 червня відбудеться концерт за участю музикантів з Австрії, Південної Кореї і Туреччині під керівництвом головного диригента Стамбульського державного симфонічного оркестру Ендера Сакпінара. На концерті буде звучати скрипка від Джузеппе Гварнері дель Джезу 1731 року.

Напередодні концерту, 23 червня (з 12:00 до 12:45), пройде його відкрита репетиція - в рамках «Дня музики в Харкові». Також в цей день пройде «відкритий» концерт органної музики, який розпочнеться о 13:30.

30 червня в філармонії в продовження проекту «Харківські династії» прозвучить музика харківського композитора Віталія Губаренка: «Камерна симфонія №2 для скрипки з оркестром» і симфонія-балет «Liebestod». Соло на скрипці виконає Мирослава Которович.

Початок концертів - о 18:30.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини