Харків'ян закликають захищатися від COVID-19
14 вересня 2021 15:07 Медицина
Харків'ян закликають захищатися від COVID-19 Рівень захворюваності на коронавірус у Харкові виріс за тиждень на 17%.

Як повідомила сьогодні, 14 вересня, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, позаминулого тижня на коронавірус захворіла 921 людина, а минулого - 1108. На лікуванні в медичних установах знаходиться 281 особа, з яких вакциновані всього дев'ять. Зростає і захворюваність серед дітей: якщо в 2020 році на коронавірус хворіло 5% неповнолітніх від загальної кількості тих, хто захворів, то цього року - 16%.

При цьому віце-мер зазначила, що вакциновані люди мають високі шанси успішно впоратися з хворобою.

«Серед померлих немає жодної провакцинованої людини. Приходьте на наші пункти вакцинації! Вони працюють у кожній поліклініці для дорослих і дітей», - наголосила Світлана Горбунова-Рубан.

Вона нагадала, що всього в медичних установах міста працює 34 пункти вакцинації (57 кабінетів). Крім того, в певні дні масову вакцинацію проводять у торгово-розважальних центрах.

«Є «AstraZeneca», «CoronaVac» і «Pfizer» для вакцинації першою і другою дозою, і є «Moderna» для другої дози», - повідомила заступник міського голови.

Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що особлива увага зараз приділяється вакцинації вчителів, медичних і соціальних працівників. Загалом у Харкові першу дозу вакцини від коронавіруса отримала 145 931 особа, другу - 110 432 особи, що дозволило зменшити кількість хворих у порівнянні з минулим роком.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини