Харків’ян закликають робити щеплення та захищатися від COVID-19
22 жовтня 2021 13:47 Медицина
Харків’ян закликають робити щеплення та захищатися від COVID-19 Жителям міста Харкова наполегливо рекомендують дотримуватися протиепідемічних заходів та робити щеплення від COVID-19.

Як повідомила журналістам заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, станом на сьогодні, 22 жовтня, на стаціонарному лікуванні у міських медичних закладах Харкова знаходяться 1 175 хворих на коронавірусну інфекцію. 

За її словами, заповнюваність лікарень становить 75%. За останню добу було госпіталізовано 91 людину, на кисневій підтримці знаходяться 900 хворих, у відділеннях інтенсивної терапії – 97 пацієнтів. Крім того, близько 22 тис. осіб знаходяться під медичним спостереженням на амбулаторному лікуванні. 

Також віцемер повідомила, що за минулу добу в місті щеплення проти COVID-19 зробили 7 473 людини. Вона наголосила на необхідності пришвидшення темпів вакцинації та підкреслила, що щеплення, а також носіння захисних масок – єдиний бар’єр від коронавірусної інфекції. 

Також Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що міська влада рекомендуватиме правоохоронним органам збільшити кількість рейдів з виявлення порушень маскового режиму у громадських місцях. 

«Виконання протиепідемічних заходів повинно стати філософією кожної людини. Вакцинація – це одне питання, але щоб вберегти себе від захворювання навіть після щеплення, потрібно надягати маски, уникати великих скупчень людей. Ми повинні відповідально ставитись до цієї проблеми з точки зору захисту себе і своїх близьких», - підкреслила віцемер. 

Нагадаємо, учора пункт вакцинації відкрили в медпункті залізничного вокзалу «Харків-Пасажирський», а зараз готуються до відкриття пунктів на ринках міста. Крім того, зробити щеплення від COVID-19 можна у міських поліклініках, територіальних центрах, а також в центрах масової вакцинації, які функціонують на території торгових центрів.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини