Харків'ян, які повернулися з-за кордону, просять повідомити про це сімейних лікарів
18 березня 2020 13:24 Медицина
Харків'ян, які повернулися з-за кордону, просять повідомити про це сімейних лікарів Харків'ян, які днями повернулися з-за кордону, просять зателефонувати своїм лікарям та надати необхідну інформацію.

З таким зверненням на сесії Харківської міської ради виступила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. 

«Звернення до всіх, хто в ці дні повернувся до Харкова з різних місць земної кулі. Прошу всіх зателефонувати своїм лікарям, з якими ви підписали декларацію, надати інформацію про місце вашого знаходження та стан здоров’я», - сказала віце-мер.

Вона зазначила, що громадяни, які з якихось причин декларацію не підписали, можуть зателефонувати до поліклініки за місцем фактичного проживання.

«Прохання до всіх, хто повернувся, забезпечити двотижневу самоізоляцію, при наявності ознак ГРЗ консультуватися телефоном з лікарем, при підйомі температури тіла, наявності сухого кашлю та важкого дихання викликати швидку допомогу», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Друкувати
Останні новини