Харків'ян просять не відмовлятися від госпіталізації в разі захворювання на COVID-19
12 січня 2021 15:40 Медицина
Харків'ян просять не відмовлятися від госпіталізації в разі захворювання на COVID-19 Міська влада просить харків'ян звертатися по медичну допомогу і не відмовлятися від госпіталізації в разі потреби.

Про це сьогодні, 12 січня, на нараді з питань житлово-комунального господарства заявила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. За її словами, в святкові дні кількість госпіталізацій хворих на коронавірус в місті значно зменшилася, але при цьому збільшилася кількість летальних випадків.

«Це пов'язано з тим, що люди, хворіючи, надавали первагу святкуванню Нового року і Різдва вдома. Вони не зверталися по медичну допомогу і відмовлялися від госпіталізації. В результаті ми отримали дуже важких хворих. З 1 по 10 січня - 46 померлих», - повідомила віцемер.
Також вона зазначила, що на сьогоднішній день в лікувальних установах першої лінії функціонують 840 ліжок для хворих на коронавірус. Всі лікарні оснащені кисневими концентраторами, необхідними медикаментами та засобами захисту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини