«Харківводоканал» замінив внутрішньобудинкові мережі майже в тисячі житлових будинків
17 листопада 2015 12:01 ЖКГ
«Харківводоканал» замінив внутрішньобудинкові мережі майже в тисячі житлових будинків КП «Харківводоканал» цьогоріч відремонтує внутрішньобудинкові водопровідні та каналізаційні мережі майже в тисячі житлових будинків.

За фінансової підтримки міської ради в 856 будинках такий ремонт вже проведено, і роботи тривають у всіх районах Харкова. Загальна протяжність замінених труб склала 36 км: по холодній воді - 28 км, водовідведення - 8 км.

Сьогодні, 17 листопада, мережі замінили в житловому будинку по вул. Олімпійській, 23. Як повідомив директор комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков, цей будинок у Фрунзенському районі був побудований в 1982 році, і його внутрішньобудинкові комунікації вже зносилися на 70%. Сьогодні комунальники замінили 26 метрів аварійної ділянки трубопроводу холодного водопостачання та прочистили каналізаційні системи. У цьому мікрорайоні ремонт проведуть ще у двох будинках.

При складанні титульних списків ремонту фахівці враховують скарги городян і звернення райадміністрацій. Наступного року внутрішньобудинкові мережі планують замінити у не меншій кількості житлових будинків комунальної форми власності.

Друкувати
Останні новини