«Харківводоканал» відновив водопостачання жителів Салтівського житлового масиву
02 грудня 2021 13:05 ЖКГ
«Харківводоканал» відновив водопостачання жителів Салтівського житлового масиву Аварійні бригади КП «Харківводоканал» повністю відновили водопостачання мешканців Салтівського житлового масиву о 24:00 1 грудня.

Як повідомив сьогодні, 2 грудня, заступник генерального директора – директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков, усі ремонтні роботи на Салтівському шосе, 133 були завершені, як і обіцяли раніше, до півночі 1 грудня. 

За словами Владлена Волкова, водопостачання всіх будинків та соціальних об'єктів Салтівського житлового масиву повністю відновлено. Насосна станція №27А працює у звичному режимі.
 
«Ремонтні роботи на трубопроводі виконали робітники двох аварійних бригад, було задіяно 15 одиниць спецтехніки підприємства. Після ремонтних робіт одразу виконали засипку, сьогодні закінчимо благоустрій місця розриття», - зазначив Владлен Волков.
 
Як розповіли на підприємстві, аварійна ситуація виникла на технічно зношеному трубопроводі діаметром 1200 мм. Бригади комунального підприємства «Харківводоканал» одразу після отримання заявки виїхали на місце та обстежили протікання. У зв'язку із ремонтними роботами на водопроводі довелося зупинити насосну станцію №27А. До 10:00 завершилися земляні роботи, і аварійні бригади розпочали безпосередньо ремонт водоводу.

Станом на 12:00 після проведення заходів із зонування системи водопостачання Салтівського житлового масиву було відновлено подачу холодної води в частині будинків та соціальних об'єктів. Вода подавалась під невеликим тиском до 1-3 поверхів. О 19:00 робітники завершили зварювальні роботи на трубопроводі та розпочали наповнення мереж. О 22:00 насосну станцію №27А було введено у звичний робочий режим, і о 24:00 водопостачання мешканців Салтівського житлового масиву було повністю відновлено.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини