«Харківводоканал» упорядкував понад 1,5 тисячі місць розриття
19 липня 2021 16:26 ЖКГ
«Харківводоканал» упорядкував понад 1,5 тисячі місць розриття Бригади КП «Харківводоканал» з початку року упорядкували понад 1,5 тис. місць розриття після ремонтних робіт.

Про це сьогодні, 19 липня, повідомив заступник директора з виробництва Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада.

Зокрема, ціми вихідними бригада завершила благоустрій ділянки на проїжджій частині перехрестя вул. Велика Гончарівська і пров. Гончарівського, де нещодавно завершили прекладку мереж. За його словами, щоб не створювати проблеми водіям, роботи з благоустрою виконували у вихідні дні, коли потік автомобілів менше.

Микола Завада повідомив, що якщо ремонтні роботи ведуться на проїжджій частині, робиться повна вибірка грунту, потім туди засипається пісок, який поетапно ущільнюється і заливається водою.

«Потім на місці розриття укладається щебенева подушка, яка ущільнюється, після чого ми передаємо ділянку дорожнім службам для асфальтування. Так було і в цьому випадку», - розповів заступник директора підприємства.

За його словами, всього за добу працівники підприємства усувають від п'яти до десяти місць розриттів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини