«Харківводоканал» просить жителів своєчасно повідомляти про аварійні ситуації на мережах
27 листопада 2020 10:46 ЖКГ
«Харківводоканал» просить жителів своєчасно повідомляти про аварійні ситуації на мережах Бригади КП «Харківводоканал» оперативно усувають аварійні ситуації на внутрішньобудинкових мережах холодного водопостачання.

Про це повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан.

Так, вчора аварійна бригада Новобаварського району провела заміну стояка холодної води у другому під'їзді житлового будинку по вул. Семінарській, 57-а.

«Повідомлення про протікання надійшло на «гарячу лінію» КП«Харківводоканал» від мешканки будинку. Аварійна бригада негайно виїхала на місце, провела огляд комунікацій і визначилася з обсягом робіт. Заміні підлягало близько 15 метрів внутрішньобудинкових мереж, розташованих між квартирою та підвалом, також було проведено техобслуговування систем водопостачання та водовідведення, перевірено підвальне приміщення. До 15:00 водопостачання в будинку було відновлено», - зазначив Валерій Харлан.

За його словами, найважливіше при виникненні будь-якої аварійної ситуації на мережах холодного водопостачання або водовідведення - своєчасно звернутися із заявкою в диспетчерську службу КП «Харківводоканал». Для цього потрібно зателефонувати за єдиним коротким номером 15-33, доступним безкоштовно з усіх мобільних операторів і стаціонарних телефонів. Заявник повинен повідомити адресу, контактний номер телефону, й аварійні бригади підприємства оперативно усунуть аварію, що виникла на мережах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини