«Харківводоканал» просить харків'ян не поширювати неправдиву інформацію
10 грудня 2021 08:47 ЖКГ
«Харківводоканал» просить харків'ян не поширювати неправдиву інформацію Якість води у будинках харків'ян відповідає всім необхідним державним стандартам та нормам.

Про це заявили у КП «Харківводоканал». Там зазначили, що лабораторія санітарно-епідеміологічного контролю якості води КП «Харківводоканал» постійно проводить моніторинг якості води, яку подають харків'янам.

На підприємстві повідомили, що у соціальній мережі «Вайбер» з анонімних номерів поширюється інформація про нібито забруднення води, яку КП бере у річці Сіверський Донець для подачі у будинки харків'ян.

«У цих дезінформуючих повідомленнях йдеться про перевищення допустимої норми амонію та хлору. У КП «Харківводоканал» із повною відповідальністю заявляють, що якість води у будинках харків'ян відповідає всім необхідним державним стандартам та нормам якості», - повідомили на підприємстві.

«Шановні харків'яни! Просимо вас ігнорувати повідомлення про нібито непридатну для споживання воду і не розповсюджувати їх далі, як просять автори цієї дезінформації», - звертаються у КП «Харківводоканал» до мешканців міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини