«Харківводоканал» приводить до ладу території після ремонтів
15 січня 2021 11:47 ЖКГ
«Харківводоканал» приводить до ладу території після ремонтів У зв'язку зі зниженням температури в Харкові оперативно ліквідують аварії на мережах холодного водопостачання і приводять до ладу місця розриттів, і немає жодного відкритого котловану.

Про це повідомив сьогодні, 15 січня, заступник генерального директора - директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков.

За його словами, для безперебійного водопостачання будинків всі аварійні ремонтні роботи на мережах холодного водопостачання у зв'язку з несприятливими погодними умовами виконуються у найкоротші терміни - протягом доби після надходження заявки. Після ліквідації пошкоджень так само оперативно виконується благоустрій розриттів.

«У «зеленій зоні» котловани засипають ґрунтом, асфальтобетонні дороги і магістралі покриваються «литим» асфальтом, а внутрішньоквартальні дороги - щебенем. Це тимчасово, до настання сприятливих погодних умов, коли остаточно приведемо ці території до ладу», - зазначив Владлен Волков.

За його словами, щоб у зимовий період системи водопостачання працювали безперебійно, фахівці КП «Харківводоканал» заздалегідь ретельно готують обладнання для роботи в умовах сезонного зниження температури.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини