Харківський зоопарк збільшуватиме відвідуваність поетапно
19 серпня 2021 14:09 Екологія
Харківський зоопарк збільшуватиме відвідуваність поетапно За рекомендацією фахівців, максимальна кількість відвідувачів у Харківському зоопарку в перший час може бути не більше 5 тис. осіб на день.

Потрапити на екскурсію до Харківського зоопарку в найближчі дні зможуть пільгові категорії мешканців міста. Потім список тих, кому буде відкритий вхід, поетапно розширюватиметься, і восени зоосад зможуть відвідувати всі охочі з Харкова та інших міст.

Про це сьогодні, 19 серпня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомили представники зоопарку і міської влади.

Так, в перший час зоопарк буде працювати в адаптаційному для тварин режимі, щоб вони не переживали стрес через велику кількість людей після паузи в п'ять років (стільки тривала реконструкція зоопарку).

«Зоопарк вже працює, там вже проводилися екскурсії. За рекомендаціями Української асоціації зоопарків і акваріумів, відвідувати його можуть від 3,5 тис. до 5 тис. осіб на день. Зоопарк реконструювався п'ять років, п'ять років харків'яни там не були, але треба почекати ще півтора-два місяці. У жовтні ми вже зможемо вийти на масове відвідування зоопарку, коли потрапити туди зможуть всі охочі», - заявив директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Юрій Сідоренко.

Фахівці зоопарку зазначили, що тваринам потрібен час, щоб вони могли освоїтися, звикнути до нових локацій, умов.

«У нас на першому місці - добробут тварин. І все в новому зоопарку побудовано за цим принципом, щоб, прийшовши туди, люди побачили тварин з тими поведінковими інстинктами, які характерні для них у дикій природі», - зазначила прессекретар зоопарку Жанна Сусло.

Тож, першими відвідувачами зоосаду стануть харків'яни пільгових категорій. Потім у зоопарку проводитимуть екскурсії для дітей працівників комунальних підприємств. Восени вхід у зоопарк відкриється для всіх жителів міста по Картці харків'янина. При цьому гості з інших міст зможуть потрапити в зоопарк пізніше харків'ян - орієнтовно з жовтня. Як відомо, вхід для жителів міста в зоопарк буде безкоштовним, а ось туристам необхідно буде купувати квитки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини