Харківський Велодень-2014 пройшов під знаком толерантності
21 травня 2014 14:15 Місто
Харківський Велодень-2014 пройшов під знаком толерантності IX Велодень пройшов у місті без бійок, городяни вітали велосипедистів, а останні толерантно поставилися один до одного.
Про це сьогодні, 21 травня, у прес-центрі міської ради повідомив заступник Харківського міського голови Олександр Попов. За його словами, статисти організаторів акції нарахували 5 тис. велосипедистів, які брали участь у заїзді, а правоохоронні органи - близько 10 тис. чоловік. І незважаючи на таку велику кількість велолюбителів, свято пройшло під знаком солідарності.

«Тисячі людей виїхали святкувати день здоров'я, день без автомобілів. На жаль, політичні події в країні привели до деяких складнощів. За два тижні до Велодня організатори все ще сумнівалися в його проведенні, так як могли бути провокації, але ми його провели, і ті емоції, які ми зазнали, передати неможливо. Харків вкотре довів, що він європейське і культурне місто. Люди толерантно і інтелігентно ставилися один до одного, незалежно від політичних поглядів всі посміхалися і були щасливі», - поділився враженнями від Велодня Олександр Попов.

Також він зазначив, що після велопробігу розповів по телефону про проведену акцію Харківському міському голові Геннадію Кернесу, який привітав усіх з успішним велопробігом і подякував правоохоронцям за те, що вони належним чином забезпечили порядок на вулицях, де проходив велозаїзд.

Приємним сюрпризом для велосипедистів стала ще одна година катання по перекритому співробітниками ДАІ пр. Леніна, який не поспішали відкривати для автотранспорту.

У свою чергу віце-президент ВК «Харківський велосипедний союз» Вікторія Смагіна зазначила, що виконати всю задуману культурну програму не вдалося через політичну ситуацію, але наступного року Велодень буде сповнений сюрпризів. Так, у Харкові вже почали створювати комітет з організації 10-го, ювілейного, Велодня-2015.

Крім того, організатори акції поділилися планами на майбутнє і зазначили, що обговорюють з Федерацією велосипедистів у Харкові питання проведення змагань з велоспорту для любителів, які хочуть удосконалюватися і відпочити від трудових буднів. Зокрема, в планах організаторів - проведення веломарафону та інших змагань, націлених на популяризацію велоруху та здорового способу життя. 
Нагадаємо, учасники Велодня, який пройшов у Харкові 18 травня, подолали дистанцію 4 км, проїхавши по пр. Леніна - від пл. Свободи до вул. 23 Серпня і назад.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини