Харківський проект емблеми Асоціації міст-володарів Призу Європи увійшов у трійку кращих
07 листопада 2016 11:47 Міжнародне співробітництво
Харківський проект емблеми Асоціації міст-володарів Призу Європи увійшов у трійку кращих Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов взяв участь у засіданні Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи, яке відбулося 4 листопада в місті Мюльхайм на Рурі (Німеччина).

Ігор Терехов став учасником засідання як представник президента Асоціації міст-володарів Призу Європи.

Порядок денний засідання включав вибір дати і теми проведення Генеральної Асамблеї міст-володарів Призу Європи, визначення дати проведення наступного засідання президії, а також вибір 3-х кращих проектів емблеми, які будуть представлені для прийняття остаточного рішення на Генеральній Асамблеї 2017 року Харкові.

Члени президії одноголосно прийняли рішення про те, що Генеральна Асамблея і молодіжне засідання Асоціації пройдуть в Харкові 6-9 червня 2017 року. Визначені тема Генеральної Асамблеї - «Удосконалення системи надання публічних послуг муніципалітетами населенню в контексті нових соціальних викликів в Європі», а також тема молодіжного засідання - «Молодіжна політика в сфері культури. Бути в тренді, зберігаючи історію».
 
Серед 3-х кращих проектів емблеми Асоціації, які будуть представлені на Генеральній Асамблеї в 2017 році, - емблема, запропонована містом Харковом.

Нагадаємо, Генеральна Асамблея Асоціації міст-володарів Призу Європи в травні 2015 року проходила в Харкові. В її рамках також пройшли міжнародна конференція і засідання молодіжного комітету. На засіданні Генасамблеї Харків був обраний головуючим містом на 2015-2016 роки, а міський голова Геннадій Кернес - президентом Асоціації міст-володарів Призу Європи. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини