Харківський притулок знайшов дім для 1700 тварин і будує контакт-центр
01 жовтня 2019 17:48 ЖКГ
Харківський притулок знайшов дім для 1700 тварин і будує контакт-центр Будівництво контакт-центру почали на території КП «Центр поводження з тваринами» цього року.

Про це сьогодні, 1 жовтня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міськради повідомила директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Цибулька.

За її словами, одноповерхова будівля з мансардою призначена для прийому екскурсій, школярів, волонтерів та інших відвідувачів центру. Будівельні роботи виконані вже на 70%.

Директор підприємства також повідомила, що в 2019 році центру вдалося знайти дім для 1687 тварин. Таких результатів вдалося досягти, в тому числі, завдяки службі пошуку зниклих тварин. «Нам вдалося знайти господарів для тварин притулку і повернути тих, що загубилися. Це в рази більше кількості минулого року», - зазначила директор центру.

Крім того, за дев'ять місяців 2019 року фахівці притулку провели 20 занять з каністерапії для дітей з ДЦП, аутизмом, синдромом Дауна, які допомагають дітям соціалізуватися. Також в школах провели 36 «уроків доброти» з гуманного поводження і відповідального ставлення до тварин.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини