Харківський притулок для тварин проводить «Уроки доброти»
14 вересня 2020 16:02 Суспільство
Харківський притулок для тварин проводить «Уроки доброти» Заходи для дітей «Уроки доброти» розпочало проводити КП «Центр поводження з тваринами» у різних районах міста.

Як повідомили у центрі, мета проєкту - виховати у дітей відповідальне ставлення до утримання домашніх тварин і сформувати навички взаємодії з ними.

Перший захід відбувся 11 вересня у дворі «Кіт та Пес» по вул. Бібліка, 1-а. У ньому взяли участь жителі цього та сусідніх будинків. Діти навчились робити оригамі у вигляді тварин та плести іграшки для домашніх улюбленців, а також познайомились із вихованцями притулку по фотографіях та наживо. Крім того, для усіх бажаючих пройшов майстер-клас з дресирування собак.

У Центрі поводження з тваринами зазначили, що у зв'язку з епідеміологічною ситуацією планують і надалі проводити подібні зустрічі з містянами на свіжому повітрі у різних районах міста. 

«Запрошуємо всіх бажаючих долучатися до участі у заходах доброти та любові до тварин», - запросили співробітники Центру поводження з тваринами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини