Харківський метрополітен отримав міжнародну нагороду за якість перевезень
03 серпня 2015 17:43 Інфраструктура
Харківський метрополітен отримав міжнародну нагороду за якість перевезень КП «Харківський метрополітен» отримало нагороду від Європейської Асоціації «Otherways» (Париж, Франція).

Підприємство стало кращим у номінації «Управління якістю, професіоналізм, ефективність» і було удостоєно Платинової нагороди за високу якість послуг і кращу торгову марку.

Нагорода була присуджена 27 липня. «Харків'ян щодня обслуговує одне з найбільш професійних підприємств Європи», - зазначив президент асоціації Шарбель Табет.

Як повідомив сьогодні, 3 серпня, заступник генерального директора з експлуатації КП «Харківський метрополітен» Владислав Теренко, підприємство свою заявку на конкурс не подавало, оскільки асоціація сама обирає номінантів. За його словами, це нагорода світового рівня, якої удостоюються кращі підприємства Європи, Азії та Америки.

«Наші працівники завжди переймали передові технології. Всі новації, які впроваджувалися в метрополітенах країн СНД, вперше з'являлися саме в Харкові. Так, у нас вперше були погашені світлофори, введене автоматичне регулювання швидкості, а зараз ефективно працюють системи диспетчеризації руху поїздів та обліку пасажирів, а в вагонах обладнуються місця для людей з обмеженими можливостями тощо», - зазначив Владислав Теренко.

Зазначимо, що нагороду метрополітен отримав напередодні свого 40-річного ювілею, який на підприємстві святкуватимуть 23 серпня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини