Харківський метрополітен навчить професії машиніста
21 січня 2019 11:57 Інфраструктура
Харківський метрополітен навчить професії машиніста Технічна школа комунального підприємства «Харківський метрополітен» проводить набір на навчання професії «Машиніст електропоїзда».

Як повідомили у прес-службі метрополітену, для початку потрібно подати заявку на співбесіду: поштою n.nekrasova@metro.kharkov.ua; за тел.: 730-31-70, 730-31-71, 739-14-47, 739-18-78 (пн.-пт. з 8:00 до 16:00); або через офіційну сторінку підприємства у соціальній мережі «Facebook». У заявці потрібно вказати прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, освіту, контактний телефон та адресу.

Всіх, хто пройшов співбесіду, повідомлять по телефону. Наступним етапом стане проходження медкомісії, і якщо у людини немає проблем зі здоров'ям - його запросять для укладення договору і оплати курсу.

Навчання триватиме півроку. При успішному завершенні на підприємстві гарантують працевлаштування.

Вимоги до кандидатів: чоловіки старше 18 років; повна середня освіта; професійна (професійно-технічна) освіта; середньо-технічна освіта; вища технічна освіта; стан здоров'я відповідно до вимог за професією «Машиніст електропоїзда» (наказ Міністерства транспорту та зв'язку України № 240, наказ Міністерства охорони здоров'я України № 246). 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини