Харківський лучник став срібним призером чемпіонату Європи
02 липня 2018 14:58 Спорт
Харківський лучник став срібним призером чемпіонату Європи Чемпіонат Європи зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів пройшов з 26 червня по 1 липня у місті Патрас (Греція).

У змаганнях взяли участь представники понад 30 європейських країн.

Українська команда в складі Микити Кравчука (Харків) і Жанни Наумової (Львів) завоювала срібну медаль серед змішаних команд в розділі класичного лука в категорії «юніори». Перше місце зайняли лучники з Туреччини, а третє - команда з Іспанії.

Крім того, в кваліфікаційному раунді серед класичного лука харків'янин Микита Кравчук виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

Нагадаємо, в січні 2018 Микита Кравчук став чемпіоном України серед юніорів в класичному вигляді стрільби.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини