Харківський бадмінтоніст виграв «бронзу» на міжнародному турнірі
01 квітня 2014 12:43
Харківський бадмінтоніст виграв «бронзу» на міжнародному турнірі Міжнародний турнір з бадмінтону рівня «International Challenge» з призовим фондом 15 тис. дол. пройшов з 27 по 30 березня в Орлеані (Франція).
У ньому взяли участь харківські бадмінтоністи Дмитро Завадський і Валерій Атращенков, які виступили в одиночному розряді. 

Валерій Атращенков закінчив виступ вже в 1/16 фіналу, де поступився болгарину Стіляну Макарскі (15:21, 13:21). А Дмитру Завадському вдалося обіграти суперників з Тайваню (21:17, 21:12), Данії (21:17, 19:21, 21:18) і Франції (21:7, 21:15), але у півфіналі він поступився Володимиру Малькову з Росії (16:21, 21:14, 13:21) і за підсумками турніру посів третє місце. Росіянин став другим, програвши у фіналі іспанцеві Пабло Абіану.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини