Харківським школярам пропонують створити архітектурні проєкти для тварин у місті
09 квітня 2021 10:54 Освіта
Харківським школярам пропонують створити архітектурні проєкти для тварин у місті Учнів 10-11 класів загальноосвітніх установ запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі «Будь архітектором» від Харківської школи архітектури (ХША).

Як зазначили організатори, цей конкурс проводиться другий рік поспіль для амбітних старшокласників, які хочуть спробувати себе в ролі архітектора і зробити свій перший проєкт. Переможці отримають гранти на навчання на програмах бакалаврату та нульового року ХША, а також на короткострокові підготовчі курси.

Тема конкурсу цього року - відносини між природою і містом. Організатори пропонують школярам пофантазувати щодо аналогів природних середовищ існування для диких тварин у сучасному місті і спроєктувати місце для їх перебування. Учасникам конкурсу пропонують подивитися на місто як результат спільного виживання людей, тварин і рослин. «Цей зв'язок створює взаємні переплетення всередині населеного простору і може стати нашим останнім шансом на виживання в майбутньому», - зазначив тьютор ХША і один з членів журі конкурсу Дмитро Заєць.

Для участі у конкурсі необхідно до 30 квітня зареєструватися на сайті ХША і до 31 травня відправити свій конкурсний проєкт.

З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися тут. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини