Харківським лікарям продовжують виплачувати матеріальну допомогу
15 червня 2021 11:47 Медицина
Харківським лікарям продовжують виплачувати матеріальну допомогу Медичні працівники, які перехворіли на коронавірус, отримали з коштів бюджету територіальної громади з початку 2021 року 4 млн 424 тис. грн матеріальної допомоги.

Як повідомили в Департаменті соціальної політики, кошти були виплачені 682 медпрацівникам. Всього з початку року матеріальну допомогу на суму 14 млн 336 тис. грн отримали 2 тис. 62 людини, які перехворіли на COVID-19, і ці виплати триватимуть.

Як повідомила сьогодні, 15 червня, на робочій нараді у міській раді заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, за 5 місяців цього року медпрацівники, які займаються лікуванням хворих на коронавірусну інфекцію, також отримали 73,5 млн грн додаткових виплат від Національної служби здоров'я України, за весь 2020 рік було виплачено 75,6 млн грн.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов зазначив, що завдання міської влади - підтримати лікарів, які перебувають на передовій під час пандемії.

«Медичні працівники багато роблять для порятунку життя людей і, на жаль, дуже схильні до захворюваності, тому було прийнято рішення про виплату їм і вчителям матеріальної допомоги. Також для комфорту пацієнтів і лікарів будуть виконані ремонтні роботи в приймальних відділеннях, реєстратурах 11 міських поліклінік», - повідомив Ігор Терехов. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини