Харківським лікарям передали квіти
05 березня 2021 11:49 Медицина
Харківським лікарям передали квіти Традиційна акція з передачі квітів до міських лікарень пройшла у Харкові напередодні Міжнародного жіночого дня.

Міська рада та агрохолдинг, що вирощує квіти, проводять її вже вшосте. Цього року нарциси і мускарії передали близько десяти медичним закладам міста. Першоцвіти витримують температуру до мінус п’яти градусів, не примхливі в догляді і можуть цвісти десятки років.  

Заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан привітала медпрацівників зі святом, що наближається, та подякувала за їхню нелегку працю. За словами віце-мера, щороку квіткові подарунки отримують медичні установи міста - багатопрофільні лікарні та поліклініки.

«Кожен рік клумби, що вони висаджують у себе на подвір’ях, поповнюються квітами від наших партнерів. Якщо у місті є традиції, то в громаді - гарні стосунки», - сказала Світлана Горбунова-Рубан.

Як зазначила завідувачка господарською частиною міської лікарні №2 Антоніна Уманська, горщики з квітами поставлять у вестибюлі лікарні, щоб створити весняний настрій для лікарів і пацієнтів.

Своєю чергою директор агрохолдингу з вирощування квітів Сергій Андрєєв зазначив, що мета цієї акції - підтримати медиків у важкий час пандемії.  

«На жаль, ми не можемо виробляти медикаменти, але вміємо вирощувати квіти. Хочемо прищепити вакцину краси, добра і оптимізму харків'янам у цей важкий час», - сказав Сергій Андрєєв. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини