Харківським лікарням спрямували майже 60 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19 (виправлено)
12 жовтня 2021 17:34 Медицина
Харківським лікарням спрямували майже 60 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19 (виправлено) У Харкові з початку 2021 року спрямували близько 60 млн грн на заходи із запобігання поширенню COVID-19 з коштів бюджету територіальної громади міста.

Про це сьогодні, 12 жовтня, на сесії Харківської міської ради повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан

За її словами, на закупівлю засобів індивідуального захисту для лікарень №13, 17, 25 спрямували 3 млн грн, на лікарські засоби та вироби медичного призначення - 2,7 млн грн, на придбання 20 апаратів штучної вентиляції легенів для лікарень №13 та 17 - 14,6 млн грн. Також 4,7 млн грн витратили на проведення капітальних ремонтів у лікарнях. Віцемер зазначила, що мова йде про монтаж системи безперебійного електроживлення, капітальний ремонт частини системи киснезабезпечення та внутрішніх силових електричних систем, киснепроводів. Крім того, в жовтні з міського бюджету було виділено ще 20 млн грн на доукомплектацию додатково розгорнутих в міських лікарнях койко-місць.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов зазначив, що міські лікарні продовжать забезпечувати всім необхідним.

«Це наш обов'язок. Все, що від нас залежить, ми в повному обсязі будемо робити. Будемо виділяти кошти, якщо потрібно буде розширювати ліжковий фонд, закуповувати концентратори або ШВЛ, медикаменти. Будемо робити все можливе, щоб зупинити розповсюдження коронавіруса і вилікувати людей», - підкреслив секретар міської ради.

Зазначимо, що також на заходи із запобігання поширенню COVID-19 спрямовує кошти Національна служба здоров'я України та депутати міської ради, які роблять благодійні внески.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини