Харківським дітям запропонували написати «книги пам'яті свого роду»
17 січня 2015 10:05 Культура
Харківським дітям запропонували написати «книги пам'яті свого роду» Всеукраїнський сімейний конкурс «Книга пам'яті мого роду» пройде в 2015 році і буде приурочений до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У конкурсі можуть взяти участь діти 6-11 та 12-16 років. Головна мета його проведення - виховання шанобливого ставлення до пам'яті про Перемогу і ветеранів Великої Вітчизняної війни, збереження і усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків, виховання на цій основі поваги до старших поколінь та їх внеску у відстоювання незалежності України.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: сімейні книги пам'яті та відеокниги. З 1 січня по 9 травня конкурс проводитиметься на обласному рівні, а з 10 травня по 14 жовтня - на всеукраїнському.

Учасники конкурсу разом з батьками можуть підготувати книгу пам'яті свого роду, яка повинна бути добре оформленою, містити сімейні історії або розповіді про представників сім'ї, які брали участь у Великій Вітчизняній війні - на фронті, в тилу, в партизанських загонах, у підпіллі, були вивезені до Німеччини.

Книга пам'яті в паперовому вигляді повинна бути виконана на аркушах формату А4 за допомогою різних технік, з використанням будь-яких матеріалів. Відеокнига - тривалістю не більше 5 хв., з використанням фотоматеріалів і спогадів.

Переможці обласного етапу конкурсу будуть визначені до 9 травня, їх нагородження пройде в дні святкування 70-річчя Перемоги. Переможці другого етапу будуть визначені в Києві до 14 жовтня і будуть нагороджені в День захисника України.

Конкурсні роботи необхідно направляти на адресу Харківської обласної бібліотеки для дітей: Харків-61002, вул. Артема, 43. Останній термін подання робіт - 17 квітня (за поштовим штемпелем). З усіх організаційних питань необхідно звертатися в обласну бібліотеку для дітей за тел.: 700-42-19.

Організатори конкурсу - Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Національна бібліотека України для дітей під патронатом Міністерства культури України за підтримки Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО, Української спілки ветеранів Афганістану, а також Національного видавництва дитячої літератури «Веселка».

Друкувати
Останні новини