Харківських вчених запрошують взяти участь у конкурсі статей для Вікіпедії
08 листопада 2019 12:07 Суспільство
Харківських вчених запрошують взяти участь у конкурсі статей для Вікіпедії Конкурс статей і наукових зображень «WikiScience Contest-2019», приурочений до Всесвітнього дня науки, проходить з 1 по 30 листопада в Україні.

В рамках конкурсу вчені і наукові діячі Харкова та інших регіонів і міст України можуть написати нові або вдосконалити існуючі статті на наукові теми в Вікіпедії і виграти цінні призи. Для цього до 30 листопада необхідно створити нову або покращити вже існуючу статтю, присвячену одній з трьох областей знань: археологія, біологія та фізика.

Організатори зазначають, що сьогодні в українській Вікіпедії десятки тисяч статей в категорії «Наука» можуть бути істотно доповнені. «Багато наукових тем, представлених в українській Вікіпедії, або не розкриті зовсім, або ж статті часто малоінформативні або незавершені. До Дня науки ми закликаємо українських вчених і любителів науки долучитися до створення Вікіпедії і доповнити її інформацією зі сфер археології, біології та фізики», - зазначив член організаційного комітету «WikiScience Contest-2019» Олексій Болдирєв.

Учасники конкурсу можуть також завантажити зображення, що ілюструють об'єкти та ефекти досліджень вчених у роботі або їх дослідницьке обладнання. Ця частина конкурсу проводиться в 7 номінаціях: «Мікроскопія», «Нефотографічні зображення», «Люди в науці», «Загальна категорія», «Живі організми», «Астрономія», «Колажі». У кожній номінації буде обрано три переможця.

З подробицями конкурсу можна ознайомитися тут.

Довідка. Громадська організація «Вікімедіа Україна» є регіональним відділенням «Фонду Вікімедіа» в Україні і займається популяризацією вікіпроєктів «Фонду Вікімедіа», найвідоміший серед яких Вікіпедія. Також організація займається залученням до Вікіпедії нових знань і користувачів. Конкурс «WikiScience Contest-2019» організований з метою популяризації науки та покращення ілюстрацій статей Вікіпедії на наукову тематику.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини