Харківських школярів запрошують приєднається до проекту «Відкривай Україну»
11 жовтня 2018 11:02 Освіта
Харківських школярів запрошують приєднається до проекту «Відкривай Україну» Всеукраїнський проект неформальної освіти «Відкривай Україну» 2018-2019 стартував 8 жовтня в містах України.

Мета проекту - привернути підлітків до активної участі в житті і розвитку міста. Так, протягом року в стінах міських шкіл формуються команди активної учнівської молоді, які зможуть розробити і реалізувати проект, соціально корисний для рідного міста. 

На першому етапі школярі придумують ідеї в стінах навчальних закладів, потім вони виходять на міський рівень, визначаючи проблематику свого міста, і розробляють проект для її вирішення. Розроблені урбаністичні проекти школярі зможуть представити на рівні області, де експерти і фахівці з різних сфер оберуть переможця і делегують команду на всеукраїнський рівень. У столиці фіналісти пройдуть інноваційно-інтенсивне навчання і, отримавши нові навички та знання, створять і представлять абсолютно новий проект.

Крім того, фіналісти проекту зможуть взяти участь у телевізійному реаліті-шоу «Відкривай Україну із Громадським» і виграти навчально-ознайомчу поїздку за кордон.

Зареєструватися на участь у проекті можна тут.

Друкувати
Останні новини