Харківських пільговиків просять подавати заяви на монетизацію пільг
27 вересня 2019 12:26 Суспільство
Харківських пільговиків просять подавати заяви на монетизацію пільг З жовтня 2019 року в Україні починається монетизація пільг на сплату житлово-комунальних послуг.

У Департаменті праці та соціальної політики нагадали, цей процес проходитиме за зразком монетизації субсидій двома способами:

1. У безготівковій формі шляхом перерахування коштів на обліковий запис пільговика в «Ощадбанку», який буде здійснювати переказ коштів на рахунки керуючих організацій, що надають послуги (без звернення пільговика). Зекономлені кошти за підсумками опалювального періоду будуть перераховані на особистий рахунок пільговика в «Ощадбанку».

2. В грошовій готівковій формі кошти будуть перераховувати, за бажанням пільговика, на рахунок уповноваженого банку або «Укрпошти». Для цього пільговику необхідно до 15 жовтня (15 травня - на літній сезон) звернутися із заявою в управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районів для зазначення виплатних реквізитів. Бланк заяви на монетизацію пільг - тут.

Громадяни, які отримають кошти готівкою, повинні щомісяця сплачувати фактично спожиті житлово-комунальні послуги з урахуванням суми пільги.

Управління праці та соціального захисту населення щомісяця направляють списки на підприємства-постачальники житлово-комунальних послуг про осіб пільгової категорії, які отримали або втратили право на пільги. Тому пільговикам необхідно інформувати управління у разі зміни місця проживання або змін у складі сім'ї.

Також департамент звертає увагу, що всім харків'янам-пільговикам необхідно повідомити в свої районні управління соціального захисту номер мобільного телефону. Це необхідно для внесення його в облікову картку пільговика Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги.

Друкувати
Останні новини