Харківські тхеквондистів успішно виступили на домашньому турнірі
02 травня 2019 11:27 Спорт
Харківські тхеквондистів успішно виступили на домашньому турнірі Змагання з тхеквондо, організовані спортклубом «Білий ведмідь», пройшли у Харкові.

У ньому взяли участь близько 450 спортсменів віком від 6 до 15 років з Харківської, Донецької та Полтавської областей. Медалі розігрували у п'яти видах програми: особистий і командний туль (комплекс формальних вправ, де спортсмен демонструє техніку тхеквондо); особистий і командний спаринг, а також розділ самооборони (постановочний бій, де спортсмен демонструє різні види атаки і захисту від противника).

За підсумками змагань у командному заліку перемогли вихованці харківського спортклубу «Сомбре», які завоювали 45 золотих нагород. Друге місце з 37-ма золотими медалями посіли тхеквондистів спортклубу «Білий ведмідь», а третє - збірна Полтавської області, яка отримала 18 золотих медалей.

У змаганнях серед юніорів у вагових категоріях до 65 кг і до 60 кг перемогли Данило Музика та Владислав Медведєв з клубу «Білий ведмідь». Крім того, Данило Музика став абсолютним чемпіоном турніру.

Зазначимо, що цей турнір став одним з етапів підготовки харківських спортсменів до чемпіонату світу з тхеквондо ITF, який пройде у кінці серпня в Болгарії.

Організатор турніру - харківський спортклуб «Білий ведмідь».

Друкувати
Останні новини