«Харківські теплові мережі» встановлюють у будинках індивідуальні теплові пункти
06 липня 2017 13:19 ЖКГ
«Харківські теплові мережі» встановлюють у будинках індивідуальні теплові пункти Індивідуальний тепловий пункт був встановлений на вул. Руслана Плоходька, 8.

Як повідомив сьогодні, 6 липня, начальник філії КП «Харківські теплові мережі» Московського району Олексій Лука, з таким проханням на одному з прийомів міського голови до Геннадія Кернеса звернулися мешканці будинку. Вони скаржилися на дискомфорт, оскільки через розбалансовану гідравлічну систему взимку в квартирах було дуже спекотно, і їм часто доводилося відкривати вікна.

Тепловики обстежили будинок і зробили висновок, що для поліпшення якості теплопостачання там необхідно встановити ІТП.

«Тепер у будинку є індивідуальний тепловий пункт, який повністю автоматизований. Сучасне обладнання забезпечує енергоефективність, а система погодного регулювання дає можливість регулювати подачу теплоносія в систему опалення. Тепер мешканці отримуватимуть якісну послугу, у них не буде перегріву квартир, не доведеться кватирки відкривати, і не буде зайвих витрат на тепло, якщо зима, наприклад, буде тепла», - зазначив Олексій Лука.

За його словами, до початку опалювального сезону в Московському районі буде встановлено ще три таких ІТП.

Як повідомив начальник філії, в даний час у районі до опалювального сезону комплексно підготовлено вже 485 будинків (40%), проводяться гідравлічні випробування на мережах, йде підготовка на 14 котельнях та 41 центральному тепловому пункті. Також проведена заміна труб на магістральних мережах, зокрема, на перехресті Салтівського шосе і пр. Тракторобудівників (150 м), вул. Івана Камишева (200 м), пр. Тракторобудівників, 144 (150 м).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини