«Харківські теплові мережі» виконують масштабні реконструкції котелень
28 липня 2021 14:38 ЖКГ
«Харківські теплові мережі» виконують масштабні реконструкції котелень Масштабна реконструкція котельні КП «Харківські теплові мережі» виконується на вул. Диспетчерській, 27-а в Основ'янському районі.

Як повідомили на КП «ХТМ», стара котельня експлуатувалася більше 50 років, і за цей час велика частина її обладнання прийшла в непридатність і вимагала заміни. Внаслідок цього котельня переважно подавала тільки тепло і не могла цілий рік забезпечувати жителів гарячою водою після закінчення опалювального сезону. Тому КП «ХТМ» приступило до її реконструкції та заміни існуючого обладнання на сучасне - більш економічне, ефективне і надійне.

Так, на сьогодні вже встановили шість котлів німецького виробництва, оснащених сучасною автоматикою. Чотири з них призначені для нагріву теплоносія, інші - для гарячого водопостачання. Крім того, на котельні замінили все насосне обладнання та запірну арматуру, встановили нові димові труби, якісні пластинчасті теплообмінники, компактну автоматичну систему пом'якшення води і нові баки запасу гарячої води.

«Котельню запустимо в роботу в новому опалювальному сезоні. З початком її експлуатації жителі району зможуть отримувати якісну гарячу воду взимку і влітку, а також будуть забезпечені безперебійним теплопостачанням. Крім того, встановлення нових котлів дасть підприємству економію газу на 10%», - розповіли на КП «ХТМ».

Нагадаємо, що роботи з реконструкції котельні проходять в рамках проєкту «Підвищення енергоефективності централізованого теплопостачання України» за кредитні кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Відповідно до укладеного з французькою компанією «ENERTEX» контрактом всього в місті побудують і переобладнують 10 котелень, шість з яких почнуть працювати в опалювальному сезоні 2021-2022 рр.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини