Харківські та познанські студенти пройшли спільну практику
11 березня 2019 15:27 Освіта
Харківські та познанські студенти пройшли спільну практику Міжнародна спільна виробнича практика студентів Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця і Познанського технічного університету пройшла з 25 лютого по 9 березня.

Спільна практика була організована кафедрою підприємницької діяльності та Центром українсько-польських академічних обмінів ХНЕУ за підтримки Харківської міської ради та Генерального консульства Республіки Польщі в Харкові.

Впродовж першого тижня шість студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» ХНЕУ ім. С. Кузнеця відвідали Познанський університет і виробничі польські підприємства.

Протягом другого тижня дев'ять студентів спеціальностей «Механіка і будова машин» та «Управління і технологія виробництва» Познанського технічного університету приїхали до Харкова і відвідали ХНЕУ ім. С. Кузнеця та ДП «Завод «Електроважмаш». Студенти побували в музеї і виробничих цехах, також відбулася зустріч із керівництвом підприємства.

На презентації результатів проходження спільної практики студенти представили виробничі підприємства, які вони відвідали, і запропонували напрямки їхнього розвитку, зокрема, кооперацію, розширення ринків збуту, впровадження інновацій у виробничі процеси, 3D-візуалізацію процесів менеджменту якості, застосування новітніх методів організації робочих місць тощо.

Проректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця Володимир Єрмаченко зазначив, що польський досвід дозволить українським підприємствам визначити шляхи прискореного налагодження процесів оновлення і розвитку власного виробництва, а вдале поєднання економічних і технічних напрямків освіти і бізнесу надає орієнтири для розвитку молоді.

Заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Олександр Кислов підкреслив важливість розвитку партнерських відносин між містами-побратимами Харковом і Познанню, а також зазначив, що проведення подібних заходів дозволить визначати напрямки спільного співробітництва та розвитку як у сфері освіти, так і підприємницької діяльності обох країн.

Учасники міжнародної спільної виробничої практики були нагороджені почесними сертифікатами і подарунками від дружніх університетів і підприємств. Харківська міськрада організувала екскурсію місцями, пов'язаними з польською історією в Харкові.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини