Харківські спортсмени завоювали медалі на Кубку Європи з сумо
15 серпня 2019 12:08 Спорт
Харківські спортсмени завоювали медалі на Кубку Європи з сумо Харківські спортсмени завоювали вісім медалей на Кубку Європи з сумо, який проходив у Кротошині (Польща).

Участь у змаганнях взяли близько 200 сумоїстів з дев'яти країн. У складі збірної України харків'яни завоювали дві золоті, дві срібні та чотири бронзові нагороди.

Так, Олександр Вересюк здобув перемогу у ваговій категорії понад 115 кг і в абсолютній ваговій категорії. Друге місце в категорії до 115 кг посів Іван Сорочан, а у вазі до 77 кг срібним призером став Сергій Гайдар. У категорії до 100 кг бронзова медаль дісталася харківському борцю Руслану Русанову.

Також три бронзові нагороди у змаганнях серед жінок виборола харків'янка Марія Дрбоян. Спортсменка посіла треті місця у вазі понад 95 кг, в абсолютній ваговій категорії і в командних змаганнях.

Всього збірна України завоювала на змаганнях у Польщі 22 медалі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.