Харківські синхроністки завоювали дев'ять золотих медалей на Кубку України
21 грудня 2019 10:04 Спорт
Харківські синхроністки завоювали дев'ять золотих медалей на Кубку України Відкритий Кубок України з синхронного плавання пройшов у басейні харківського СК «Локомотив» ім. Г. Кірпи.

У них взяли участь спортсменки з Харківської, Одеської, Миколаївської, Донецької областей та міста Києва, а також гості зі Словаччини, Польщі, Литви, Австрії та Узбекистану.

Повним складом на Кубку виступила національна збірна України, яка повністю складається з харківських спортсменок. За підсумками змагань, на рахунку національної збірної - 7 золотих, 5 срібних і 1 бронзова медалі, а всього харків'янки завоювали 9 золотих, 8 срібних і 5 бронзових нагород. 

У загальнокомандному заліку перше місце посіла Комана «Харківська область-2» (792.607 бала), друге - збірна України (788.756), а третє - команда «Київ-1» (667.370). З результатами в окремих видах програми можна ознайомитися тут. 

Нагадаємо, що наступного року збірна України боротиметься за медалі на Олімпіаді в Токіо. Харків'янки вже завоювали олімпійські ліцензії у дуеті і групі. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини