Харківські школярі успішно виступили на всеукраїнському турнірі юних хіміків
11 листопада 2016 11:43 Освіта
Харківські школярі успішно виступили на всеукраїнському турнірі юних хіміків Учні харківських шкіл стали переможцями і призерами XXIV Всеукраїнського турніру юних хіміків, який пройшов в місті Хмельницькому.

4 листопада завершився фінальний етап турніру, в якому взяли участь 19 команд з дев'яти областей України та міста Києва. Харківську область на турнірі представляли команда Обласної спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість» та 5 команд міста Харкова.

Турнірні змагання проводилися в Хмельницькому обласному ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки в галузі науки і тривали протягом чотирьох днів. Всі харківські команди продемонстрували високий рівень хімічних знань, нестандартність мислення, ерудицію, витримали напругу відбіркових боїв і стали учасниками півфіналу. У фінальній грі команда Харківського ліцею №89 зустрілася з командами Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату, Львівської школи №50 ім. А. С. Макаренка і збірною командою Полтавської області.

За результатами турнірних змагань юні хіміки Харківського ліцею №89 завоювали диплом II ступеня. Дипломи III ступеня отримали збірна команда Немишлянського району «14+49» (учні Харківської гімназії №14 та Харківської загальноосвітньої школи №49), команда Харківської гімназії №47 та команда обласної спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість».

Представники харківських команд отримали нагороди і в особистій першості. Дипломи I ступеня завоювали Олександр Коломієць (ХЛ №89) та Марія Осокіна (ХГ №47), дипломи II ступеня - Максим Кучма (ХГ №14), Ганна Чорна (ХЛ №89), Дмитро Лукашов (ХЗОШ №143) і Софія Бутенко (ХОСШІ «Обдарованість»). Дипломи III ступеня отримали Дмитро Царенко (ХФМЛ №27), Марина Мазур (ХГ №47) та Ганна Недоріз (ХОСШІ «Обдарованість»).

Крім того, учні Харківського ліцею №89 Ганна Чорна та Олександр Коломієць відзначені в номінаціях «Найактивніший рецензент» і «Найактивніший опонент». За перемогу в номінації «Найактивніший доповідач» нагороджена учениця Харківської гімназії №47 Марія Осокіна.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини